מאמרים בנושא תאונות דרכים
	
	
	
	
		
			
		
	

	
	
	
	
	
      
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
		
		
		
	
	
	
	


תאונות דרכים - מאמרים וכתבות על המאבק נגד תאונות דרכים, בטיחות בדרכים ועוד. לחץ כאן...
מאמרים בנושא תאונות דרכים
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
03-7369254
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים

מאמרים וכתבות על תאונות דרכים ובטיחות

Hebrew
  

על מנת לסייע במאבק ולצמצם עד למינימום את היקף תאונות הדרכים בישראל, חייבים לכתוב, לקרוא, לספר ולהפיץ ברבים - עד כמה שניתן, כל פיסת מידע בנושא.

בעמוד זה תמצאו מאמרים עדכניים בנושאי בטיחות בדרכים, נפגעי תאונות, הגורמים והדרכים למניעה, עמותות ופעילויות יזומות בישראל ועוד.

אם את או אתה רוצים לתרום ולסייע לנו במאבק מול תאונות הדרכים, תוכלו לשלוח אלינו כתבות מקוריות ויחודיות המספרות בנושא, על מנת שאנו נפרסמן באתר. אין ספק כי הגברת היקף המודעות והגעה אל כמה שיותר גולשים באינטרנט יסייעו לנו במאבק החשוב מול התופעה הקטלנית.

מאמרים, סקירות, כתובת ומידע בנושא תאונות דרכים:

קיראו מידע ומאמרים נוספים באתר
נסיעה על דרך המוות - הכבישים המסוכנים בעולם - מהם הכבישים המסוכנים בעולם? מאלו איזורים כדאי להמנע מלהגיע מחשש לתאונות דרכים? כל הטיפים לנסיעה בטוחה בכבישים המסוכנים בעולם
נכים בדרכים - האם קיים קשר בין נכות לתאונות? - על הקשר בין ריבוי תאונות הדרכים למתן רישיונות נהיגה לאנשים בעלי נכויות...
מה דעתך על נהגי אוטובוסים ומוניות? - על התחבורה הציבורית בישראל
השילוש הקדוש בגורמים לתאונות דרכים - אנושי, תשתיתי ומכאני - על הסיבות המובילות לתאונות דרכים נמנים שלושה גורמים עיקריים: האנושי, התשתיתי והמכאני - למידע מפורט היכנס וקרא את המאמר המלא...
מבחני ריסוק - הקריטריונים העומדים בבסיסם וכיצד משפיעים על הבחירה ברכישת רכב - היכנס וקרא על הקריטריונים המשמשים במסגרת מבחנים אלה, הסטנדרטים שיש לעמוד בהם וכיצד תוצאות מבחני ריסוק מהוות שיקול בהחלטה איזה סוג רכב לרכוש!
תאונות דרכים הורגות! משפחת השכול מתרחבת בכל יום... -

משפחת השכול בישראל מתרחבת, לצערינו, מדי יום. עוד ועוד אנשים נפגעים ולא מעט נהרגים בתאונות דרכים...חייבים לשים לזה סוף!

תאונות רכבת - מידע חשוב ומניעה -

בעשור האחרון התרחשו במדינת ישראל לא מעט תאונות רכבת, מסיבות שונות. מהם הגורמים לתאונות? מהן ההשלכות וכיצד ניתן למנוע את תאונות הענק הללו? כל הפרטים במאמר שלפניכם.

נהג חדש? אז כדאי שתדע! -

בשנתיים הראשונות לקבלת רישיון הנהיגה מוגדר בעל הרישיון כנהג חדש (או נהגת). במשך תקופה זו חלות עליו תקנות מיוחדות ונדרשת ממנו הקפדה יתרה על חוקי התנועה וכללי הבטיחות.

הכל על מבחן התיאוריה -

רגע לפני שעולים על הרכב ומתחילים לנהוג, צריך להשלים כמה משימות אותם דורש משרד התחבורה. מלבד המבחן המעשי על הרכב, קיים גם מבחן עיוני הקרוי מבחן התיאוריה. קראו כאן!

כל מה שצריך לדעת לפני הטסט הגדול -

בלחץ לקראת הטסט? לחצו כאן לקריאת מידע מקיף בנושא מבחן הנהיגה המעשי.

סוגי רשיונות נהיגה - המדריך המלא -

מהם סוגי הרשיונות הקיימים בארץ? מאיזה גיל אפשר לבקש כל רשיון ומה הוא מקנה? אם אתם מתעניינים בנהיגה על כלי רכב בישראל - הגעתם למקום הנכון!

האם בטוח לנהוג ברכב חשמלי או היברידי? -

תחום התחבורה מתפתח כל הזמן, כאשר המילה האחרונה היא כלי רכב חשמליים והיברידיים. אך לפני שכולנו נעבור לרכב ידידותי לסביבה - עד כמה הוא בטוח?